סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
4MP
מצלמת רשת PROVISION מודל DH-340ADN-MVF-V4 עם עדשה משתנה אלקטרונית והגנת IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (95°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת PROVISION, דגם DI-340IPEN-28-G-V4, עם עדשה קבועה וטווח IP67
616.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת איכותית PROVISION דגם DH-340IPSN-MVF, עדשה חשמלית משתנה, עמידה בתקן IP67
661.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (35.7°-94°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת איכותית מבית PROVISION, דגם I6-340IPEN-MVF-V4: עדשה וריאבילית חשמלית, עמידות IP67.
1,118.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (94.3°-29.9°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION BMH-340SRN-MVF עם עדשה משתנה אוטומטית והגנת IP67
723.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33°-97°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION I4-340IPE-36-G, עם עדשה קבועה ואיכות תמונה גבוהה, דגם nan, עמידה בתקן IP67
636.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (80.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם BMH-340ADN-MVF-V4, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP66
1,076.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (97°-32°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-240IPX-28, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8mm 107° |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I2-340IPSN-28-G-V2, עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
439.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (110°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-340IPEN-MVF-V4 עם עדשה חשמלית משתנה וכיסוי IP67
906.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (29.9°-94.3°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |



