4MP
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE4C425MWG-E 4MP
2,942.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SE7C432MWG-EB/26(F 4MP
4,926.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP66 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-EL/14 4MP
9,894.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-EL/26 4MP
10,598.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת PTZ Hikvision DS-2SF8C442MXG1-ELW/14(F1)(O-STD) 4MP
10,544.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | PTZ |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 4עדשה קבועה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת אבטחה Hikvision DS-2CD2047G2H-LIU/SL ColorVu ברזולוציה 4MP
769.00 ₪
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| טווח תאורה | 30M |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-28 4MP עדשה 2.8mm (94°)
464.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה Provision ISR BMV-340SRN-36 – 4MP, צינור, עדשה קבועה, 3.6mm (79°), IP67
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-320A-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
186.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-33K0AP-2.8 – 3K, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
219.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה PROVISION דגם CEL1-240ADSRN-36 עם עדשה קבועה ואיכות מזג אוויר IP66
1,987.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 15M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (92°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP66 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת טורט IP Hikvision DS-2CD1343G2-I(2.8)BLA 4MP עדשה 2.8 מ"מ
488.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | טורט |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |


