סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
4MP
מצלמת IP חכמה דגם I8-340IPEN-MVF2-V5 מבית PROVISION – עדשה משתנה אלקטרונית, עמידות בתקן IP67
1,232.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 80M |
| מפתח עדשה | 7-22mm (43°-18°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR BMH-340IPSN-MVF 4MP עדשה 2.8-12mm (31°-89°)
668.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
מצלמת אבטחה Provision ISR I4-380A-MVF – 8MP, צינור אינפרא, עדשה משתנה חשמלית, 2.8-12mm (31.5°-82°)
512.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (31.5°-82°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 8MP |
מצלמת אבטחה כיפה דהואה, דגם IPC-HDBW1431R-ZS, איכות 4MP עם עדשה חשמלית מתכווננת 2.8-12 מ"מ
565.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| רזולוציה | 4MP |
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
מצלמת הרשת המתקדמת PROVISION דגם I6-240IPX-MVF, בעלת עדשה חשמלית משתנה ואיכות עמידות IP67
| סדרה | Pro-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (102°-47°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 4MP |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD1743G0-IZ 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
644.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2743G2-IZS 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
1,026.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת כיפה IP Hikvision DS-2CD2747G2HT-LIZS 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
1,574.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| טווח תאורה | 60M |
מצלמת כיפה IP Hikvision iDS-2CD7146G0-IZ(H)S(Y 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
2,145.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | כיפה |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1643G0-IZ 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
644.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD2643G2-IZS 4MP עדשה 2.8 ~ 12 מ"מ
958.00 ₪
| רזולוציה | 4MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| רמת הגנה IP | IP67 |


