סנן לפי מחיר
סנן לפי מותגים
סוג עדשה
2MP
מצלמת רשת PROVISION מדגם nan, I4-320IPEN-MVF, עדשה עדשה משתנה חשמלית מ"מ, טווח IP67.
683.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PTZ 2MP צינור X4 עדשה 2.8-12mm IR-50M
642.00 ₪
| עדשה | 2.8-12mm X4 |
|---|---|
| טווח תאורה | 50M |
| סדרה | IP |
| עדשה (מ"מ) | 2.8~12 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם DB-320WIPN מבית PROVISION עם עדשה קבועה, טווח הגנה IP54
775.00 ₪
| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.3mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום דורבל לדלת ללא קודן |
| רמת הגנה IP | IP54 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם DH-320IPBN-28 מבית PROVISION, עם עדשה קבועה 28 מ"מ והגנת IP67.
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם nan מבית PROVISION, דגם DAI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, טווח הגנה IK10.
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (108°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION nan, דגם BMH-320SRN-MVF, עם עדשה אלקטרונית משתנה והגנת IP67
620.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (34°-105.4°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DAI-320IPE-MVF, עדשה משתנה אלקטרונית, עמידה בתקני IP67 / IK10
766.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם DI-320IPE-MVF עם עדשה חשמלית מתכווננת, עמידה בתקן IP67
719.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (32°-103°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם I4-320IPSN-MVF-V2, עדשה אלקטרונית משתנה, עמידה בתקן IP67
533.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (33.6°-102.5°) |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם INT-320WIPN, עם עדשה קבועה ואיכות תקן IP65
1,344.00 ₪
| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 2M IR LED |
| מפתח עדשה | 2.3mm (132°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום |
| רמת הגנה IP | IP65 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I2-320IPSN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיטום IP67
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (118°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I6-320LPR-MVF1, עם עדשה זום אלקטרונית 2.8-12 מ"מ, עמידות IP67.
2,150.00 ₪
| סדרה | Smart-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 60M |
| מפתח עדשה | 2.8-12mm (103.4°-32.4°) |
| עדשה (מ"מ) | 12 |
| סוג עדשה | עדשה משתנה חשמלית |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |


