2MP
מצלמת רשת דגם DH-320IPBN-28 מבית PROVISION, עם עדשה קבועה 28 מ"מ והגנת IP67.
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| עדשה (מ"מ) | 28 |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם nan מבית PROVISION, דגם DAI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, טווח הגנה IK10.
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (108°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION דגם INT-320WIPN, עם עדשה קבועה ואיכות תקן IP65
1,344.00 ₪
| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 2M IR LED |
| מפתח עדשה | 2.3mm (132°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום |
| רמת הגנה IP | IP65 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת חכמה PROVISION, דגם I2-320IPSN-28-V4, עם עדשה קבועה ואיטום IP67
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (118°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת מקצועית PROVISION דגם BMV-320SRN-36, עם עדשה קבועה, טווח עמידות IP67
516.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (79°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת מקצועית PROVISION דגם BSV-320SRN-36 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
413.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION דגם DI-320IPSN-28-V4 עם עדשה קבועה
288.00 ₪
| סדרה | S-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (107°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת עמידה בתקן IP67 מבית PROVISION, דגם DV-320SRN-36, עם עדשה קבועה
404.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |


