2MP
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD1027G2-LUF 2MP עדשה 2.8 מ"מ
344.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור IP Hikvision DS-2CD3T23G1-I/4G 2MP עדשה 2.8 מ"מ
1,479.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS 2MP עדשה 2.8 מ"מ
214.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת צינור אנלוגית Hikvision DS-2CE16D0T-LFS 2MP עדשה 2.8 or 3.6 מ"מ
153.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג המצלמה | צינור |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| רמת הגנה IP | IP67 |
מצלמת קוביה IP Hikvision DS-2CD2421G0-IW 2MP עדשה 2.8 מ"מ
383.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת רשת PROVISION דגם DI-320IPEN-28-V4, עם עדשה קבועה, מ"מ, עמידה בתקן IP67
507.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם DV-320SRN-28 עם עדשה קבועה, טווח IP67
404.00 ₪
| סדרה | Rainbow |
|---|---|
| טווח תאורה | 25M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (105.2°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | כיפה |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION דגם IV-320IPSN-37 עם עדשה קבועה
476.00 ₪
| סדרה | Special Solutions |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 3.7mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | מוסלקת בגלאי נפח |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם BSH-320IPBN-28, עדשה קבועה, IP67
227.00 ₪
| סדרה | Basic |
|---|---|
| טווח תאורה | 20M |
| מפתח עדשה | 2.8mm (93°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת PROVISION מדגם I4-320IPEN-36-V4 עם עדשה קבועה, עמידה בתקן IP67
585.00 ₪
| סדרה | Eye-Sight |
|---|---|
| טווח תאורה | 40M |
| מפתח עדשה | 3.6mm (89°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | צינור |
| רמת הגנה IP | IP67 |
| רזולוציה | 2MP |
מצלמת רשת דגם DB-320WIPN מבית PROVISION עם עדשה קבועה, טווח הגנה IP54
775.00 ₪
| סדרה | video intercom |
|---|---|
| טווח תאורה | 10M |
| מפתח עדשה | 2.3mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| סוג המצלמה | אינטרקום דורבל לדלת ללא קודן |
| רמת הגנה IP | IP54 |
| רזולוציה | 2MP |


