2MP
מצלמת AHD מיני Provision-ISR MC-392A37 1080P
196.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 3.7mm (78°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.7 |
| סוג המצלמה | פינהול כרטיס |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת PT IP Hikvision DS-2CV2Q21FD-IW 2MP עדשה 2.8 מ"מ
195.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR DH-320IPSN-28-G 2MP עדשה 2.8mm (104°)
288.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | כיפה |
מצלמת אבטחה IP Provision ISR I2-320IPSN-28-G-V2 2MP עדשה 2.8mm (118°)
288.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור |
מצלמת אבטחה Provision ISR BSV-320AR-36 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 3.6mm (84.6°)
217.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Rainbow |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DL-392A37 – 2MP, מוסלקת כנורת ספוט, עדשה קבועה, 3.7mm (78°)
208.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 3.7mm (78°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.7 |
| סוג המצלמה | מוסלקת כנורת ספוט |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR DV-320AR-36 – 2MP, כיפה אינפרא, עדשה קבועה, 3.6mm (84.6°)
217.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Rainbow |
| מפתח עדשה | 3.6mm (84.6°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 3.6 |
| סוג המצלמה | כיפה אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I1-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
93.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-320A-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (88°)
128.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (88°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-320AB-28 – 2MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm
102.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | Basic |
| מפתח עדשה | 2.8mm |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 2MP |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-33K0AP-2.8 – 3K, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (100°)
199.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (100°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 3K |
מצלמת אבטחה Provision ISR I2-380A-28 – 8MP, צינור אינפרא, עדשה קבועה, 2.8mm (95°)
327.00 ₪
| רזולוציה | 2MP |
|---|---|
| סדרה | PRO |
| מפתח עדשה | 2.8mm (95°) |
| סוג עדשה | עדשה קבועה |
| עדשה (מ"מ) | 2.8 |
| סוג המצלמה | צינור אינפרא |
| רצולציה | 8MP |


